2020. augusztus 25.

Külső nyílászárók felületkezelése „egytermékes” bevonattal

Külső nyílászárók felületkezelése „egytermékes” bevonattal

A Remmers legújabb „3 az 1-ben" termékeinek köszönhetően jelentősen rövidülhet a felületkezelő anyagok felvitelének ideje. Az innovatív, úgynevezett „egytermékes" bevonatrendszerekkel nemcsak időtálló és kiváló eredmény érhető el, de jelentősen csökkenthetőek a tárolási költségek, illetve idő- és költségmegtakarítás is elérhető.

 

Külső nyílászárók felületkezelése „egytermékes” bevonattalAz Induline DW-631 vizesbázisú, egytermékes bevonatrendszer szórással felvihető, izoláló hatású alapozó, köztes és záróbevonat is, amely egyetlen, nagy hatékonyságú termékben ötvözi mindazt, amit egy fedőfestett bevonatrendszernek tudnia kell. A termék sorozatgyártásban és egyedi gyártásban felületkezelt faszerkezetekhez egyaránt használható.

Ez az egytermékes bevonatrendszer különösen az olyan nagyméretű faszerkezeteknél hasznos, amelyek locsolással és mártással történő alapozása nem megoldható. Ezért az ilyen extrém szerkezeteket csak szórással vagy Dynflow-val lehet felületkezelni. A DW-631 az alapozáson és köztes bevonaton kívül kiváló záróbevonat is, mivel a hagyományos bevonatrendszerek izoláló hatását maximalizálja, ami a problémás fafelületek esetében új szintre emeli a biztonságot. A termék gyorsan szárad, ezért a felhordása után rövid időn belül vízálló bevonatot képez. Hosszú élettartama a speciális kötőanyag-kombinációnak köszönhető. Jellemzői közé tartozik a kiváló terülőképesség, a fokozott blokkszilárdság, a rugalmasság – melyet alacsony hőmérséklet mellett is megőriz –, a jégveréssel szembeni ellenálló képesség és az, hogy csökkenti a fában lévő vízoldékony járulékos anyagok által okozott átsárgulást. A DW-631-gyel felületkezelt kültéri nyílászárók beszennyeződési hajlama is alacsonyabb a hagyományos bevonatrendszerekhez képest.

(Forrás: Remmers-sajtóanyag)

Külső nyílászárók felületkezelése „egytermékes” bevonattal

 

hírlevél-feliratkozás

Építési jog

04.2.2.6. Minden, amit a tervezők 2025. január 15-étől kötelező felelősségbiztosításáról tudni lehet! (Frissítés: 2024.10.29.)

Az új Eljárási kódex, az új OTÉK (TÉKA) és az egyéb új építési jogi jogszabályok – ÖSSZEFOGLÓ CIKK (Frissítve: 2024.10.02.)

Építésügyi hatósági ügyintézők építésügyi vizsgájára és szakmai továbbképzésére vonatkozó előírások 2024. október 1. napjától

Hol ismerhetők meg a jegyzői építésügyi hatóságok által kiadott engedélyek iratai?

Építésügyi hatósági hatáskör és foglalkoztatási feltételek 2024. október 1. napjától

épjog